הגנה עצמית לנשים ונערות.
תוכנית בלעדית בינ”ל.  

חזקות יותר, מבינות יותר, בטוחות הרבה יותר.
1
מדריכים ב -16 מדינות
1
נשים שעברו STAY AWAY
1
נערות מוגנות שעברו STAY AWAY

סדנת STAY AWAY  לנשים

(הרחבה) – מעולה כאתנחתא ספורטיבית או בהתאמה כסדנא בנושא הטרדה מינית והגנה עצמית. הסדנא דינמית מלאת אנרגיות המשלבת תרגולות מפתח בקרב מגע למגוון מצבים, נגיעה במצבי הטרדה מינית (בעבודה, במועדון ובמרחב הציבורי) תוך הענקת כלים אנטואיטיביים לזיהוי הסכנה ומניעתה, אמצעי מיגון מאולתרים וייעודיים והכל באווירה קלילה והומוריסטית. עד 50 נשים. 90-120 דק’. מפגש 1-3.

(הרחבה) – ארגז כלים לנערה מפגש אחד עד חמישה, סדנת המופת הבינ”ל עם יותר מ 10000 משתתפות בטוחות יותר. סדנא בגובה העיניים הנוגעת במהות סכנת ההטרדה המינית על כל מאפייניה (הבדלים בין המינים, סכנה ברשת, לחץ חברתי, סם אונס, מצבי מועדון ועוד), הבחירה של “עיר ללא אלימות” , ארגז כלים שכל נערה זקוקה לו במסע ההתבגרות שלה על מנת לחסוך כאב, פגיעה ולמידה בדרך הקשה. עד 40 משתתפות . 90-120 דק’. מפגש 1-5.

(הרחבה) עם יותר מ 12 ערים ורשויות שבחרו ב 10 שנים האחרונות, אנו כאן לכל צורך של מנהל התוכנית בעיר. רווחה, בתי נערה, מסגרות חינוכיות, הכשרת צוותים ועוד. הכל בתעריפי נש”מ ותפור למידתכם. לרשימת רשויות שותפות צרו קשר.

(הרחבה) – הדרך היעילה ביותר לשים את עננת חוסר הביטחון מאחורינו, תרגולות ממוקדות, עצימות גבוהה, הענקת ביטחון עצמי, כלים אנטואיטיביים, מסגרת שבועית קבועה ומטיבה, אימון פיטנס לצד תרגולות קרב מגע לנשים. הכי בטוח שאפשר. במרכזים נבחרים ולקבוצות בהקמה.

בחורות / סטודנטיות / כולן הסמינר שנוגע ישר בבטן הרכה של שגרת ההטרדות, תרגולות למצבי מועדון ברחבת הריקודים, ליד הבר ובכל מקום. היכרות עם סם האונס מאפיינים והתגברות על הסכנה. פיתרון למטרידים על רחבת הריקודים ואיך אומרים לא חד משמעי בסביבת רעש. “כבר לא חוששות להגיע למועדון”
עד 40 משתתפות, 90-120 דק’ מפגש אחד עד שלושה.

הנחיה גברית - אנחנו ה"אוייב", רק גבר מבין לנפשו של מטריד ואת המכניקה של התקיפה ויכול לגלות לך איך להתמודד ולנטרל את הפוגע.

טכניקות מפתח למצבים רבים והכל באווירה כיפית ומלאת הומור."

מודל מניעתי אנטואיטיבי – את מזהה את הסכנה עכשיו תביני איך למנוע אותה.

למי זה מתאים

לך.  מגיל 12 ועד 62,  אין צורך בכישורים גופניים מיוחדים או בכושר, צריך פשוט להגיע, אין צורך בהכנה מוקדמת.  כל אישה תחווה בחייה בין 10-40 מקרי הטרדה מינית, אחת משלוש תותקף מינית, כולכן מכירות את המבטים, ההערות והנגיעות התמימות לכאורה. אם את רוצה להבין למה, איך למנוע את הסכנה וכיצד להפסיק  איום מקומך איתנו.  אל תבואי מפחד , תגיעי מסקרנות…

נערות, נשים, עובדות בחברות הייטק וחברות וסטודנטיות, סדנא אחת תעניק לך את ההבנה והיכולת הבסיסית להגן על עצמך ביעילות. כמה מפגשים יעניקו לך חוסן לאורך זמן.

20 שנות עבודה בתחום המוגנות אפשרו לו לפצח את הקוד הגנטי שבתחום ההטרדה המינית, תוך הענקת ערך מוסף לסיבה שבגינה מתקיימת ההטרדה המינית ובכך למנוע אותה, לנערות הוא מעניק כלים שלא יסולאו בפז ומציגים בפניהם מראה של מציאות מינית המחייבת את הנערות לומר לא ואף להבין מתי ואיך לעשות זאת. בהנחייתו הוא משלב אלמנטים של מתחום הפסיכולוגיה, מחקרים ושלל כלים המקדשים את המטרה בה את בטוחה יותר ובטוחה בעצמך.

לך.  מגיל 12 ועד 62,  אין צורך בכישורים גופניים מיוחדים או בכושר, צריך פשוט להגיע, אין צורך בהכנה מוקדמת. 

כל אישה תחווה בחייה בין 10-40 מקרי הטרדה מינית, אחת משלוש תותקף מינית, כולכן מכירות את המבטים, ההערות והנגיעות התמימות לכאורה. אם את רוצה להבין למה, איך למנוע את הסכנה וכיצד להפסיק  איום מקומך איתנו.  אל תבואי מפחד , תגיעי מסקרנות…

נערות, נשים, עובדות בחברות הייטק וחברות וסטודנטיות, סדנא אחת תעניק לך את ההבנה והיכולת הבסיסית להגן על עצמך ביעילות. כמה מפגשים יעניקו לך חוסן לאורך זמן.

20 שנות עבודה בתחום המוגנות אפשרו לו לפצח את הקוד הגנטי שבתחום ההטרדה המינית, תוך הענקת ערך מוסף לסיבה שבגינה מתקיימת ההטרדה המינית ובכך למנוע אותה, לנערות הוא מעניק כלים שלא יסולאו בפז ומציגים בפניהם מראה של מציאות מינית המחייבת את הנערות לומר לא ואף להבין מתי ואיך לעשות זאת. בהנחייתו הוא משלב אלמנטים של מתחום הפסיכולוגיה, מחקרים ושלל כלים המקדשים את המטרה בה את בטוחה יותר ובטוחה בעצמך

הגנה עצמית לנשים

טעימה קטנה

” זו לא עבודה, זו שליחות…” שלומי מויאל, הרוח החיה מאחורי הפעילויות, ראש חטיבת נשים נוער וילדים בארגון IKMF,

דאן 4 בקרב מגע, מרצה בכיר, מנחה קבוצות ומאמן קרב מגע מזה כ20 שנה,   רואה בפעילותו הרחבה של מהות  ההגנה עצמית ומתמקד בפתרונות בלעדיים, יצירתיים וכלים אנטואיטיביים בהטמעה מהירה הנותנים לכם סביבה בטוחה, נקייה מאלימות, הטרדות וסכנות. ” אנחנו מעניקים הגנה עצמית חכמה לכל אחד בסביבת הטבעית …” עד היום הכשיר מאות מדריכים ברחבי העולם ,שוטרים ואנשי אכיפה בישראל ואלפי בני נוער ונשים  במסגרות השונות.  דרך המשרד לביטחון פנים, סדנאות למסגרות חינוך, עיר ללא אלימות, פרוייקט 360 הרצאות והכשרות בחברות, צוותים חינוכיים וכמובן חניכי קרב מגע מסורים בכל גיל.

” זו לא עבודה, זו שליחות…” שלומי מויאל, הרוח החיה מאחורי הפעילויות, ראש חטיבת נשים נוער וילדים בארגון IKMF, דאן 4 בקרב מגע, מרצה בכיר, מנחה קבוצות ומאמן קרב מגע מזה כ20 שנה,   רואה בפעילותו הרחבה של מהות  ההגנה עצמית ומתמקד בפתרונות בלעדיים, יצירתיים וכלים אנטואיטיביים בהטמעה מהירה הנותנים לכם סביבה בטוחה, נקייה מאלימות, הטרדות וסכנות. ” אנחנו מעניקים הגנה עצמית חכמה לכל אחד בסביבת הטבעית …” עד היום הכשיר מאות מדריכים ברחבי העולם ,שוטרים ואנשי אכיפה בישראל ואלפי בני נוער ונשים  במסגרות השונות.  דרך המשרד לביטחון פנים, סדנאות למסגרות חינוך, עיר ללא אלימות, פרוייקט 360 הרצאות והכשרות בחברות, צוותים חינוכיים וכמובן חניכי קרב מגע מסורים בכל גיל.

ליווי אישי לנפגעות תקיפה מינית - 10 מפגשים

בואי, יוצאים לדרך חדשה…“אני מכיר אותך. אני יודע מה עובר עלייך בכל רגע של זיכרון שפוצע את היומיום. זו לא אשמתך !!! מעולם לא היית אשמה בדבר, זה לא קרה בגללך. תאמיני לי אני יודע. לא ביקשת להיפגע, או עשית משהו שגרם לכך. לא משנה מה אמרת, מה לבשת, לאן הלכת ועם מי. לאף אחד אין זכות לפגוע בך. זו הייתה בחירה שלו לפגוע בך זו אשמתו ואשמתו בלבד. 80% מהנשים שנפגעות מוצאות דרך קלוקלת להאשים את עצמן. זה הקושי העיקרי, את סוחבת אשמה לא לך. אני כאן לעזור.  למפגש שלנו אחד על אחד, אני אשתמש בכל הידע וההבנה שצברתי במשך שנים, בכל הנשים שבכו על כתפי, בכל סיפורים והמקרים שחרכו את אוזני עם כל התרגולות למנוע את הפעם הבאה, וכמובן בקרב מגע הנפלא ובפרט בכלים הבלעדיים של תוכנית stay away המתמקדים במעט תרגולות המכילות הכל, תרגולות שיהפכו לאוטומט בתוכך וימנעו ממך פחד וקיפאון. אנחנו נצא למסע משותף שישלב תרגולות פיזיות, לצד תרגולות רגשיות בשדה היומיום. אי אפשר לחזק את הגוף מבלי שנחזק אותך מבפנים. אני מעמיד את עצמי לשירותך ומבטיח לך שתוך 10 מפגשים שבועיים את תהיי במקום אחר. מקום בטוח יותר, חזק יותר, מקום שבו אין קיפאון מקום שבו את פועלת, אומרת, עושה ומנצחת.  אני אעזור לך למצוא את הכוחות העצומים שיש בך ושכחת היכן הם. את אישה, את הרבה יותר חזקה ממה שאת מרגישה כעת. את תלמדי להגן ולהכות, את תרביצי לי ואני אקבל את המכות ואכיל אותך, הזעם והכעס המוצדק שלך ואעזור לך להיפטר ממנו.  לא נולדה הנערה או האישה שאין בה את הכוחות לכעוס, להכות כשצריך ולהגיד את הדברים נכוחה. אני הוא מי שכתב את הספר, אני גבר וגם אישה, בואי, יוצאים לדרך חדשה. לשירותך עד הסוף, שלומי.

הבנות כותבות

צור קשר

השאר את הפרטים שלך לכתוב ואנו ניצור איתך קשר בהקדם